wtorek, 11 stycznia 2022

Noworoczny bonus


Chorobowe osadzenie w domowych pieleszach, ma jednak swoje dobre strony. Z braku ciekawszych zajęć, zabrałam się za segregację albumów i dokumentów. W kolejności na uprzątnięcie czekają błyskotki świąteczne. Póki co, z braku sił ślęczę przy komputerze. Przy okazji przeglądania folderów natchnęłam się na zdjęcia z Nadola, gdzie znajduje się oryginalna Zagroda Gburska i Rybacka. Ten skansen chodź niewielki, miał zupełnie inny charakter od tych zwiedzanych poprzednio 

(Dworki , Skansen Wsi Radomskiej ,Muzeum Wsi Kieleckiej)


 

Pomyślałam że Ci z Was, którzy aktualnie planują urlopy, będą mieć pretekst by zatrzymać się w tej części Kaszub. Okolica nad wyraz urokliwa, morze rzut beretem, piękne jeziora i dla amatorów wodnych atrakcji spływy kajakowe.Chodź tak po prawdzie intuicja podpowiada mi, że większość z Was zamiast urlopu, planuje zwiększone wydatki i studiuje aktualne przepisy ;)

Nie pomyliłam się?

Witajcie w Nowym Roku!3 komentarze:

 1. Intuicja Cię nie zawiodła. Zmiany na każdym szczeblu i portfel coraz chudszy.
  Oby nam się w Nowym Roku dobrze wiodło!
  Grażka

  OdpowiedzUsuń
 2. Kamila znam te sprzęty z autopsji i powiem że tęsknię za dawna prostotą, choć dzisiaj też prowadzę skromne życie w Głuszycy /twojej/. Kiedyś żyło się spokojniej, życzliwiej, bez zawiści i nienawiści, brakuje mi tego i trudno się w tym nowym bezładzie żyje.
  jednak życzmy sobie więcej życzliwości i miłości, i tego tobie i twoim bliskim życzę

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne miejsce. Wygląda, jakby domownicy dopiero co odeszli do swoich zajęć. My również chętnie odwiedzamy skanseny, choć najmłodszy członek rodziny jest na etapie broni, ale z tego co pamiętam, znacie ten temat.
  Pozdrawiam Noworocznie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas i pozostawione słowo.