Wyobraźnia-sztuka-kosmos!

by - 23:41:00Właściwie dla Aleksandry, wakacje skończyły się już 15 sierpnia. Od połowy minionego miesiąca,  pod czujnym okiem wykładowców, grupa zapaleńców szlifowała zdolności artystyczne.
Warsztaty prowadzili specjaliści z wielu dziedzin.
Wśród nich dramaturdzy Aleksandra Spilkowska i Marcin Miętus, reżyserka Mira Mańka,
 DJ Kroodki, Krytycy Karolina Wycisk i Mateusz Witkowski, aktorzy Rafał Kroneneberger, Iga Załęczna i Karolina Micuła, producent Grzegorz Gołębiewski i fotograf Bartek Kiszczyk.
Fantastyczna inicjatywa w ramach ,,Lata w teatrze,,- projektu  Instytutu im. Zbigniewa Raszewskiego realizowanego ze środków Ministerstwa i Kultury Dziedzictwa Narodowego.
Więcej na ten temat, możecie przeczytać na stronie Fundacji Performat skąd pochodzą poniższe zdjęcia.

Za to Olka mnie zabije ;)


Przed premierą słuchowiska ,,Wojna światów 2017,, Ola poprosiła mnie o przygotowanie kwiatów dla Pani Reżyser. Wytyczne były jasno nakreślone
bukiet ma być naturalistyczny i kosmiczny 
voila ;)

Przyznam, że słuchowisko było fantastycznie opracowane, już przy pierwszych dźwięki przeszły mi ciarki po plecach. Czytelnicy bloga widzą, że często uczestniczę w wydarzeniach przygotowywanych przez dzieci, ale to wyjątkowo zapadnie mi w pamięci. Młodzi artyści zaprezentowali swoją dojrzałość sceniczną a szlifowane podczas warsztatów umiejętności, wzbudzały zachwyt publiczności.
Wiem że w połowie października, słuchowisko będzie dostępne w formie MP3, więc postaram się zaktualizować post. 

Od siebie dodam jeszcze, że przedsięwzięcie to fantastyczna inicjatywa kształtująca młodego widza teatralnego...i człowieka, w świecie gdzie tak trudno o autorytety,
Dziękujemy.You May Also Like

7 komentarze

 1. Wow!!! Bukiet zaiste kosmiczny!
  Wielkie gratulacje
  A

  OdpowiedzUsuń
 2. Super inicjatywa. Ola ambitna dziewczynka, zapewne wiele wyciagnela z takich warsztatów. Pozdrawiam i gratuluje. JOANNA

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawa dla Aleksandry!!!! czas wakacyjny poświecić na naukę, oby w szkole zostało to docenione. Jeszcze raz gratulacje !!!!!!!!!!!
  ALA

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczny projekt! A bukiet cudowny i rzeczywiście kosmiczny - ja bym chyba wymiękła przy takim zadaniu :).

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczny projekt młodzież na pewno dużo skorzystała. A bukiet nie z tej Ziemi;) piękny. Może masz ochotę na spacer po moim ogrodzie? Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Projekt rewelacja!!! A bukiet bajeczny!!!
  moc uścisków wrześniwoych:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas i pozostawione słowo.